Výrobní operátor/ka – jen DENNÍ, Hranice – 18.000

Nabídka již není aktuální

VÝROBNÍ OPERÁTOR/KA – JEN DENNÍ, HRANICE – 18.000 KČ Pro našeho klienta, automotive společnost v Hranicích, hledáme manuálně zručné kandidát/ky na pozice Operátor/ka výroby. Hledáme zodpovědné kandidáty, kteří mají chuť pracovat, na oplátku vám nabízíme zázemí atraktivní společnosti a velmi dobrou mzdu v regionu.

CO NABÍZÍME?

  • NENÁROČNOU PRÁCI POUZE NA 2-SMĚNNÝ PROVOZ
  • SMĚNY POUZE V TÝDNU S VOLNÝMI VÍKENDY
  • atraktivní mzda 18.000 Kč
  • stravenky, extra dovolená a další benefity
  • zázemí stabilní společnosti a smlouvu na HPP

CO BUDETE DĚLAT?

  • Jednoduchá kompletace výrobků a dílů a následná kontrola
  • Práce u výrobní linky nebo u strojů
  • / Možnost postoupit na specializované pozice Kontrolor a Koordinátor, v tuto chvíli hledáme i Operátora CNC /

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • chuť pracovat
  • manuální zručnost
  • zkušenosti z výroby výhodou, nikoli podmínkou
MÍSTO PRACOVIŠTĚ: HRANICE V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NEVÁHEJTE A ZAŠLETE IHNED SVŮJ ŽIVOTOPIS NA E-MAILOVOU ADRESU: [e-mail byl skryt].

Pracoviště:

Hlavní město Praha

Datum zadání:

19.2.2017