Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Výrobní dělník/ce - Pardubice

Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na pracovní pozice - Výrobní dělník/ce

Práce ve 3 směnném provoze ( ranní : 6 – 14, odpolední: 14 – 22, noční: 22 – 6)
Základní hodinová mzda 80,-Kč + zákonné příplatky

+ příplatek 5,-Kč/ za každou odpracovanou hodinu na odpolední směně
+ Příplatek 50,-Kč/ za každou odpracovanou hodinu na noční směny

Motivační bonus až 4.000 Kč/měsíc ovlivněn Vašim výkonem a kvalitou práce
Měsíční výkonnostní bonus
Pololetní bonus za docházku až 6.000 Kč ( 1000,-Kč/ měsíc odchození bez problémů s docházkou)
Roční bonus za až 2.000 Kč v případě toho, že nebudete nemocní
Příspěvek na stravování ve výši 29,-Kč/den
25 dní dovolené

Požadujeme:

Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Spolehlivost
Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
Praxe ve výrobě výhodou

Náplň práce:

Manuální činnost ve výrobě
kompletace dílů
opracovávání výrobků
práce s výrobními stroji a na výrobních linkách
kontrola kvality hotových produktů

V případě zájmu, prosíme o registraci na www.eminex.cz
Lokalita: Pardubice
Hrubá mzda za měsíc: 20000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: EMINEX Group s.r.o.
Michal Dolejší
608341412
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Montážník/Montér
Datum zadání: 26.9.2016

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?