Nabídka již není aktuální

Výkonný ředitel

Pro našeho klienta, firmu zabývající se výkupem, zpracováním a prodejem kovového odpadu, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ředitele společnosti.

VÝKONNÝ ŘEDITEL

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení firmy - zodpovědnost za obchodní a zpracovatelské procesy
  • Zodpovědnost za chod pěti provozoven
  • Vytváření a podílení se na firemní a obchodní strategii
  • Řízení a dohled na vybrané projekty a úkoly

VÁŠ PROFIL:

  • Praxe ve vedení lidí - manažerské dovednosti (nejlépe praxe ve výrobní společnosti)
  • Zkušenost na obdobné pozici (minimálně 3 roky)
  • Technická zdatnost využitelná v praxi (víc praktik, než teoretik)
  • AJ na dobré úrovni - potřeba vést obchodní jednání s partnery ze zahraničí
  • ŘP skup. B
  • Bydliště v Milevsku nebo v přilehlém okolí

NAŠE NABÍDKA:

  • Působnost v nejužším vedení společnosti
  • Možnost seberealizace, uplatnění nápadů a znalostí
  • Dobré finanční ohodnocení závislé na výkonu
  • Služební automobil, PC, telefon
  • Možnost stabilního zaměstnání u tradiční české firmy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Milevsko

Referenční číslo: TRKCZ#10782.13

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do
odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Milevsko
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství a průmysl
Ředitel/manažer kvality, Výrobní ředitel
Datum zadání: 19.4.2015