Nabídka již není aktuální

Výkonný ředitel

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici VÝKONNÝ ŘEDITEL

VÝKONNÝ ŘEDITEL

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

Vytvářet a podílet se na firemní a obchodní strategii
Vedení obchodního týmu, provozoven a zákaznického centra
Přijímat opatření pro splnění obchodních plánů a plánu nákladů a provádět pravidelná vyhodnocení
Řídit a dohlížet na vybrané projekty a úkoly
Připravovat požadované měsíční/kvartální prezentace výsledků
Dohlížet nad systematickým monitoringem cen konkurence, trhu
Tvorba business plánu

VÁŠ PROFIL:

VŠ vzdělání (obchod, marketing, ekonomie)
Zkušenost na obdobné pozici (minimálně 5 let)
Zkušenost s řízením většího obchodního týmu
Dynamická osobnost
Prezentační a komunikační schopnosti
Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

NAŠE NABÍDKA:

Působnost v nejužším vedení společnosti
Možnost seberealizace, uplatnění nápadů a znalostí
Zázemí velké společnosti s mezinárodní působností
Motivující finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce: Ostrava

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Ostrava

Referenční číslo: TRKCZ#10616.13

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do
odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Ostrava
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství a průmysl
Ředitel/manažer kvality, Výrobní ředitel
Datum zadání: 27.2.2015