Vedoucí výroby potravináství

vedoucí výroby
  • je kvalifikovaný pracovník technicky-manažerského zaměření, který má za úkol dohlížet nad výrobou a provozem v organizaci. Svou prací optimalizuje a zvyšuje výkon.
Požadujeme SŠ odborné vzdělání praxe v potravinářské výrobě nebo schopnost se do dané problematiky rychle zaškolit Znalost problematiky HACCP výhodou Základní znalost práce na PC Dobré komunikační schopnosti Flexibilita, odolnost vůči stresu Řidičský průkaz skup. B Čistý trestní rejstřík Nabízíme zázemí stabilní společnosti možnost seberealizace s podporou od vedení společnosti finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice zaměstnanecké benefity ( zaměstnanecké balíčky, flexi passy, příspěvek na obědy, mobil i k soukromému využití ) hlavní pracovní poměr ( na rok s 3 měsíční zkušební dobou ) směnnost 1 směnný auto i k soukromému využití NTB Náplň práce koordinace výrobních kapacit řízení projektů a výroby včetně sestavování plánu výrob jednání s návštěvami ze stran zákazníků komunikace a jednání se zákazníky a dodavateli zodpovídání za rychlé a úspěšné řešení reklamací analýza efektivity výroby a provozu hodnocení výrobních a finančních plánů výroby účast na vývoji nových produktů kontrola dodržování norem a předpisů školení a motivace zaměstnanců aplikace moderních metod návrh nápravných zařízení

Odpovědět

 

informace

Pracoviště:

Středočeský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

21.4.2017

Podobné nabídky

Vedoucí dopravy a těžby -okres Louny Středočeský kraj, Ústecký kraj

Projektový manažer technický-JUNIOR Středočeský kraj, Ústecký kraj

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */