Vedoucí výrobní směny - Hradec Králové

Trelleborg Bohemia a.s. patří do skupiny Trelleborg AB, která působí v 50 zemích světa a zaměstnává cca 23 000 zaměstnanců.
Pro doplnění našeho týmu hledáme uchazeče na pozici:

Vedoucí výrobní směny

Hledáte změnu? Nový vítr do plachet? Měníme se! Buďte u toho a pojďte nám pomoct!

Co Vás čeká? Budete se aktivně podílet na změnách, zavádění nových postupů, na novém systému řízení pracovníků, atd.. Jako třešinkou na dortu pak bude to, že budete u toho až budeme výstavním závodem společnosti a předním zaměstnavatelem regionu.

Tak neváhejte a pošlete nám Váš životopis. Při osobním setkání Vám řekneme jaké jsou naše plány.

Co na Vás čeká?

Dobrá parta pracovníků. Velká podpora výrobního ředitele, silné zázemí společnosti, která chce být první volbou u našich zákazníků a jedničkou na trhu. Nyní probíhají v našem závodě velké investice do modernizace výrobních prostor a nákupu nových strojů.

Náplň práce:

* vedení pracovníků na směně (cca 40 zaměstnanců)

* motivace podřízených pracovníků

* kontrola plnění plánu

* kontrola kvality

* kontrola dodržování BOZP

* administrativní agenda

Požadujeme

* SŠ vzdělání nejlépe technického směru

* zkušenosti s řízením kolektivu min. 3 roky, zkušenosti v automotive velkou výhodou

* uživatelská znalost MS Office

* znalost SAP výhodou, znalost AJ výhodou

* organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, důslednost,

* ochotu pracovat v nepřetržitém nebo 3 směnném provoze

Nabízíme:

* dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní silné společnosti

* každoroční navýšení mzdy

* 5 týdnů dovolené

* nadstandardní příplatky za přesčas

* příplatky ke mzdě za směnnost

* náborová odměna za doporučení nového zaměstnance (15 000,- Kč)

* dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel

s příspěvkem 55% z ceny jídla (cena oběda pro zaměstnance 26,- Kč)

* zvýhodněný telefonní tarif

* dostupnost MHD, parkování přímo před areálem společnosti

* další benefity zaměstnaneckého programu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Akademika Bedrny 531/8a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

9.4.2019