Vedoucí údržby

Pro našeho významného klienta poblíž Českých Velenic hledáme vhodné uchazeče na pozici ***VEDOUCÍ ÚDRŽBY ***

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení týmu lidí v nepřetržitém provozu
  • Schopnost řešení krizových situací
  • Práce ve třísměnném nepřetržitém provozu
  • Kontrola a plánování výrobních procesů
  • Komunikace v AJ
  • Práce s programem SAP
  • Mezioperační kontrola, vedení výrobní evidence
  • Dodržování výrobního plánu a kontrola nákladů při výrobě
  • Hospodárné nakládaní se svěřenými prostředky
  • Podílení se na implementaci a průběžné kontrole dodržování ISO, IFS, BOZP
  • Předkládání návrhů na zlepšení a podílení se na každoroční přípravě rozpočtu pro výrobní oddělení

POŽADAVKY:

  • SŠ technické/potravinářské vzdělání
  • Výborná znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s řízením týmu lidí v nepřetržitém provozu min.5 let
  • Zkušenosti s přípravou a plánováním výroby/údržby
  • Zkušenosti s řešením krizových situací
  • Znalost práce s PC, MS Office
  • Obecná znalost pravidel/zásad BOZP
  • Znalost/zkušenost se zásadami/principy ISO/IFS/ HACCP (případně podobné)
  • Znalost technologie plnění lahví velkou výhodou
  • Praxe v potravinářské firmě výhodou
  • Aktivní přístup a ochota se učit novým věcem

NABÍDKA:

  • Práce ve stabilním kolektivu zaměstnanců
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zavádění nových technologií
  • Měsíční prémii dle dosažených výsledků
  • Příplatky dle ZP
  • Dovolená v délce 5 týdnů
  • Služební telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost odběru vlastních výrobků
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění zaměstnanců
  • Příspěvek na dopravu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Třeboň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.9.2014