Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

VEDOUCÍ ÚDRŽBY s NJ

Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ ÚDRŽBY S NJ

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici podmínkou
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenost s vedením lidí
  • aktivní přístup k práci, schopnost, řešení problémů, organizační schopnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

  • správa a údržba movitého a nemovitého majetku
  • správa odpadového hospodářství
  • vedení zaměstnanců údržby
  • realizace projektů nových staveb, rekonstrukcí stávajících objektů
  • komunikace s dodavateli a servisními firmami
  • plánování a řízení preventivních a periodických prohlídek, revizí, kontrol
  • řešení havarijních stavů

NABÍZÍME:

  • zázemí prosperující společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na petra.vitova@adecco.com, 725 562 671

Těšíme se na spolupráci s Vámi!!!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Královehradecký kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Hradec Králové)

495512571
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 24.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?