Vedoucí týmu v automobilovém průmyslu

Job and Travel s.r.o.

Nabídka již není aktuální

Náplň:

  • zabezpečení plnění požadavků na efektivnost práce na výrobní lince
  • zajišťování správných informací k týmu a naopak
  • zajišťování správnost označení výrobků pomocí štítků
  • zaškolování podřízených i spolupracovníků s menší praxí na lince
  • mentální podpora lidí
  • zástup nadřízeného v době nepřítomnosti
  • kontrola a údržba plynulosti výroby

Požadavky:

  • SŠ nejlépe technického zaměření
  • minimálně 2 roky praxe v automobilovém či příbuzném oboru v obdobné funkci
  • zkušenost i vedením lidí
  • počítačová gramotnost
  • technické a analytické myšlení

Benefity:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • odborný a profesní růst
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • další smluvní benefity
Místo výkonu: Planá nad Lužnicí Nástup: ihned/dohoda Mzda: smluvní
/* Not affection functionality */