Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Vedoucí týmu v automobilovém průmyslu

Náplň:

  • zabezpečení plnění požadavků na efektivnost práce na výrobní lince
  • zajišťování správných informací k týmu a naopak
  • zajišťování správnost označení výrobků pomocí štítků
  • zaškolování podřízených i spolupracovníků s menší praxí na lince
  • mentální podpora lidí
  • zástup nadřízeného v době nepřítomnosti
  • kontrola a údržba plynulosti výroby

Požadavky:

  • SŠ nejlépe technického zaměření
  • minimálně 2 roky praxe v automobilovém či příbuzném oboru v obdobné funkci
  • zkušenost i vedením lidí
  • počítačová gramotnost
  • technické a analytické myšlení

Benefity:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • odborný a profesní růst
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • další smluvní benefity

Místo výkonu: Planá nad Lužnicí

Nástup: ihned/dohoda

Mzda: smluvní
Lokalita: Tábor
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Job and Travel s.r.o.
Daniel Hrad
731014406
Zařazeno v oborech: Administrativní práce, Logistika a doprava, Ostatní, Strojírenství a průmysl, Vzdělávání a školství
Administrativní pracovnice/ík, Asistent/ka, Koordinátor, Ostatní pracovní pozice, Výrobní ředitel, Lektor/Instruktor, Metodik
Datum zadání: 9.11.2016

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?