Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Vedoucí stroje - obsluha výrobní linky

Zavedená firma s rostoucím potenciálem hledá pro rozšíření své výroby vhodného kandidáta na pozici: Vedoucí stroje - obsluha výrobní linky

náplň práce:

  • obsluha izolačních a oplášťovacích linek
  • provoz třísměnný/nepřetržitý

požadujeme:

  • technické uvažování, manuální zručnost, spolehlivost, ochota práce přesčas,
  • praxe ve výrobě vítána

nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvky na stravování
  • mzda od 16 000bruto + příplatky dle ZP
  • nástup ihned

Lokalita: Ústecký kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Martina Reindlová

+420 725 145 569
Zařazeno v oborech: Stavebnictví, Strojírenství a průmysl
Tesař, Dělník
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?