Vedoucí skladového hospodářství

BAUMÜLLER BRNO, s. r. o přední evropský výrobce elektromotorů přijme do výrobního závodu ve Skalici nad Svitavou kolegyni/kolegu. Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám do mailu svůj životopis s možným termínem nástupu. Neváhejte, možná hledáme právě VÁS!

Pracovní náplň:

  • řízení oddělení skladu
  • zajišťuje a organizuje příjem, kontrolu a značení materiálu
  • správa a kontrola dat v ERP systému (Brain)
  • práce s lidmi, vedení kolektivu 18 lidí
  • zodpovědnost za nastavení procesůskladové a expediční politiky firmy
  • nastavení komunikačních vazeb a procesů mezi logistikou a výrobou
  • spoluúčast na managementu kvality v oblasti skladování, expedice a materiálu i výrobků
  • denní komunikace s pobočkami v Německu v rámci koncernu
  • úzká spolupráce s jednotlivými vedoucími pracovníky
  • personální činnost, vedení, koučování, hodnocení
  • zavádění nových procesů a optimalizace současných
  • proces 5S

Požadujeme:

min. SŠ ekonomického nebo technického směru ukončeno maturitou 3 roky praxe na obdobné/vedoucí pozici výhodou prokazatelnou praxi s vedením lidí komunikativní znalost NJ/min.B1 pokročilá znalost MS Office znalost ERP systému (Brain, SAP) výhodou schopnost řešit problémy, analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, slušné vystupování, předvídavost, vůdčí typ, přirozená autorita

Nabízíme:

zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie možnost odborného růstu a osobního rozvoje odpovídající mzdové ohodnocení firemní benefity mobilní telefon 5 týdnů dovolené dotované závodní stravování firemní kurz NJ

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Skalice nad Svitavou

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.7.2016