Nabídka již není aktuální

Pro naši stabilní ale dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER, která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Prodejce/Vedoucí prodejny.

Požadujeme:

obchodní talent výborné komunikační znalosti znalost a přehled v IT technologiích spolehlivost a schopnost důsledné a samostatné práce aktivní přístup, vlastní nápady, invence

Nabízíme:

kreativní a samostatnou práci v dynamické a stabilní společnosti přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí možnost profesního růstu v oblasti obchodu školení v oblasti obchodních praktik motivační platové ohodnocení v závislosti na schopnostech firemní benefity (čtvrtletní bonus z obratu, jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy a další)

Pracovní náplň:

komunikace a poradenství zákazníkům zajištění plynulého chodu prodejny práce se zbožím v oblasti IT, péče o prodejnu udržování sortimentu a objednávání zboží rozšiřování okruhu zákazníků

Nástup:

ihned V případě zájmu zašlete Váš životopis s FOTOGRAFIÍ na email [e-mail byl skryt] Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č.101/2000 sb.

Pracoviště:

Opava

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Datum zadání:

27.10.2016