Nabídka již není aktuální

Vedoucí projektu/Projektový manager

Pro našeho klienta hledáme pro dlouhodobé posílení týmu národních projektů vhodné kandidáty/ky na pozici

Místo výkonu práce: Ostrava - Zábřeh
Zahájení spolupráce: Ihned!

Náplň práce:

  • Vedení projektu – „Zvýšení úrovně znalostí, dovedností, a kompetencí zaměstnanců a zaměstnavatelů v energetice“
  • Návrhy pro zlepšení způsobů provádění činností v oblasti vzdělávaní
  • Hodnotící zprávy
  • Realizační zajištění aktivit projektu
  • Komunikace s partnery, s MPO

Naše požadavky:

  • SŠ/ VŠ ekonomického/technického nebo humanitního vzdělání
  • Zkušenost s vedením poradenských projektů min. 3roky
  • Praxe ve vedení řešitelských/poradenských týmů
  • Mezinárodně uznávaný certifikát projektového řízení PRINCE, IPMA, PMI či obdobný
  • Organizační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Výborný psaný a mluvený projev v češtině
  • Výborná znalost MS Office

Nabízíme:

  • Atraktivní práci v dynamickém a neformálním prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti TEMPO TC, IČ: 26 81 33 35 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou“.
Lokalita: Ostrava
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na částečný úvazek, Práce na živnostenský list
Zařazeno v oborech: Marketing, média, reklama, PR
Projektový manažer
Datum zadání: 23.4.2014