Vedoucí prodejny - GIGACOMPUTER - Opava

Pro naši stabilní ale dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER, která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucí prodejny/Obchodník:

Požadujeme:

    • obchodní talent
    • výborné komunikační znalosti
    • znalost a přehled v IT technologiích
    • spolehlivost a schopnost důsledné a samostatné práce
    • aktivní přístup, vlastní nápady, invence

Nabízíme:

    • kreativní a samostatnou práci v dynamické a stabilní společnosti
    • přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
    • možnost profesního růstu v oblasti obchodu
    • školení v oblasti obchodních praktik
    • motivující finanční ohodnocení
    • firemní benefity (jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy a další)

Pracovní náplň:

    • komunikace a poradenství zákazníkům
    • zajištění plynulého chodu prodejny
    • práce se zbožím v oblasti IT, péče o prodejnu
    • udržování sortimentu a objednávání zboží
    • rozšiřování okruhu zákazníků

Nástup:

Možný ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis s FOTOGRAFIÍ na email hr@gigacomputer.cz

Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č.101/2000 sb.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Opava

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Obchod
Vedoucí prodejny/provozu

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.3.2017