Nabídka již není aktuální

Vedoucí pobočky ( Praha )

Rozumíte TZB a plynovým spotřebičům? Hledáte novou příležitost k profesnímu růstu? Pak hledáme právě Vás... Naším klientem je česká společnost s obchodním a servisním zastoupením v rámci celé ČR. V současné době rozšiřuje svoji působnost a otevírá pobočku v Praze. Pro tuto pobočku hledáme "hands-on" člověka, který bude schopen jak vést jednotlivé servisní zásahy, tak koordinovat lidi a vést pobočku.

SENIOR SERVISNÍ TECHNIK / VEDOUCÍ POBOČKY

NÁPLŇ PRÁCE:

  • technická podpora prodejního a servisního týmu
  • vedení malé pobočky a týmu servisních inženýrů
  • poskytování technických řešení a návrhů na míru zákazníkovi
  • udržování vztahů se zákazníky
  • vyřizování reklamací, vytváření obchodních nabídek

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • prokazatelná praxe v TZB – revize, opravy atp.
  • analytické uvažování, organizační a prezentační schopnosti
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • atraktivní mzdové ohodnocení s bonusovou složkou
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • různorodou práci ve stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • telefon, notebook a automobil i k osobním účelům

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete co nejdříve váš životopis na adresu [e-mail byl skryt]
Zaregistrujte se na www.adecco.cz, v případě jiné nabídky vás budeme rádi kontaktovat sami.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: Obchod
Vedoucí prodejny/provozu
Datum zadání: 10.4.2015