Nabídka již není aktuální

Vedoucí obchodního oddělení - Strakonicko

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Vedoucí obchodního oddělení na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • péče o zákazníky
  • správa smluv – od objednávky po dodání
  • akvizice zákazníků – péče o stávající i budoucí
  • organizace chodu obchodního oddělení
  • koordinace mezi prodejem, výrobou, skladem a logistikou
  • podpora opatření, která povedou k plynulému zlepšování, optimalizaci procesů
  • dodržování a kontrola zákonných předpisů a interních nařízení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ
  • praxi v oblasti prodeje - oblast stavebnictví (dřevostavby) výhodou
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • NJ na základní úrovni
  • komunikativnost, flexibilitu, schopnost zvládat zátěž, organizační schopnosti
  • znalost práce na PC (běžné programy)
  • ŘP sk B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracovní uplatnění na HPP
  • dlouhodobá spolupráce
  • nástup ihned
  • pracoviště: Jižní Čechy (Strakonicko)

Zaujala Vás pracovní pozice? Máte požadované zkušenosti? Zašlete nám Váš životopis na [e-mail byl skryt].
Lokalita: Strakonice
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce
Datum zadání: 20.9.2014