Vedoucí nástrojárny

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň:

  • řídí a organizuje činnosti na provoze Nástrojárna

  • zajišťuje a koordinuje interní a externí opravy vstřikovacích forem

  • vedení týmu pracovníků

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru

  • praxe v oblasti oprav/výroby vstřikovacích forem

  • praxe v oblasti výroby plastů (automobilový průmysl výhodou)

  • uživatelská znalost práce na pc

  • orientace v normách ISO 9001 a ISO/TS 16949 (výhodou)

  • znalost anglického či německého jazyka (výhodou)

  • řidičské oprávnění skupiny B

  • dobrá organizace práce, samostatnost, odpovědnost, ekonomické myšlení

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • mzdové podmínky: 30.000 – 40.000 Kč (v závislosti na dosavadní praxi)

  • možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

  • firemní benefity: příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky, stravenky v hodnotě 80 Kč

  • čtvrtletní a mimořádné prémie

  • nástup možný ihned (nabízíme pracovní smlouvu na HPP)

  • místo pracoviště Zlín (dopravní dostupnost MHD)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zlín-Lužkovice (U Tescomy 247)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Kultura, Flexi – poukázky, Stravenky, Jazykové kurzy, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

12.7.2018