VEDOUCÍ KONTROLY KVALITY – QUALITY MANAGER, Kyjov

Pro špičkovou, technologicky vyspělou, strojírenskou společnost působící v malosériové výrobě pro letecký, automobilový a kosmický průmysl, hledáme nadšeného nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí kontroly kvality - Quality manager.

Nabízíme

Stanete se jedním z klíčových zaměstnanců firmy, které se umístila na prvním místě 19. ročníku Exportní ceny. Povedete tři kvalitáře, budete zajišťovat a organizovat procesy systému řízení kvality s praktickým dopadem do výroby, kde se používají obráběcí CNC centra (soustruhy, frézky). Pakliže budete mít zkušenosti s 3D měřením, či budete mít zájem se v této oblasti rozvíjet, tím lépe.

  • pracoviště v Kyjově

  • individuální přístup k Vaší práci a podporu vedení

  • nejmodernější technologie kovoobrábění

  • příspěvek na stravování

  • zcela určitě odborný rozvoj a školení

  • pružnou pracovní dobu

  • mobil a noteboook je samozřejmostí

  • další firemní benefity a akce

Náplň práce

  • zajišťování požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů a organizace komplexního systému řízení jakosti

  • stanovování způsobů hodnocení a třídění jakosti a přejímacích podmínek

  • podílení se na budování, udržování a rozvoji systému kvality dle norem ISO a standardů

  • spolupráce při tvorbě interních směrnic a norem kvality, kontrola jejich dodržování

  • spolupráce při tvorbě kapacitního plánu výroby, zejména v oblasti kontroly

  • zpracovávání postupů kontroly, kontrolních plánů a zkoušek dle stanovených postupů, požadavků zákazníka či instrukcí nadřízeného pracovníka

  • vypracování příslušných zpráv, kontrolních protokolů, prohlášení o shodě

  • vedení evidence zákaznických požadavků na kontrolu, jednání se zákazníky o těchto požadavcích, evidence a spolupráce na řešení zákaznických reklamací

  • organizace zjišťování příčin snížené kvality, navrhování a realizace opatření k nápravě

  • spolupráce při prosazování samokontroly v dílně a vysvětlování tohoto pojmu

  • spolupráce na interních i zákaznických auditech sytému řízení jakosti

  • navrhování způsobů dosahování předpokládané úrovně jakosti, zpracování prognóz a programů zvyšování jakosti

  • Při všech svých činnostech v maximální možné míře využijete schopností a možností informačního systému společnosti.

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání nejlépe technického směru

  • znalost postupů a metod řízení kvality v oblasti kovoobrábění

  • praxi v řízení a vedení zaměstnanců velkou výhodou

  • znalost strojírenské technické dokumentace

  • dovednost práce s PC a MS Office (znalost systému Helios výhodou)

  • znalost AJ výhodou

  • aktivní, samostatnou, flexibilní osobnost

  • komunikační dovednosti

  • ŘP sk. B

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kyjov (295)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.3.2017