Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Vedoucí konstrukce - okres Děčín

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pracovní pozici: VEDOUCÍ KONSTRUKCE.

Náplň práce:

  • návrh a realizace konstrukčních celků,
  • kalkulace cen daných celků,
  • práce v systémech SolidWorks a AutoCad,
  • vedení týmu konstrukce,
  • úzká spolupráce s výrobním úsekem při výrobě zkonstruovaných celků.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru,
  • min. 5 let praxe na obdobné pozici podmínkou,
  • orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci,
  • znalost 3D CAD software (SolidWorks),
  • zkušenost s vedením týmu, organizační schopnosti,
  • znalost cizího jazyka výhodou,
  • řidičský průkaz „B“.

Nabízíme:

  • práce na HPP,
  • stabilní zaměstnání v mladém kolektivu,
  • osobní rozvoj a školení,
  • finanční benefity (osobní ohodnocení, prémie, aj.),
  • možnost kariérního růstu,
  • moderní pracovní prostředí,
  • 20 dní dovolené.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz
Lokalita: Ústecký kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Michaela Beránková

778 761 551
Zařazeno v oborech: Administrativní práce, Strojírenství a průmysl
Administrativní pracovnice/ík, Dělník
Datum zadání: 14.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?