Vedoucí kanceláře a fakturačního úseku

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pygmalino, s.r.o. Více informací naleznete na www.pygmalino.cz

Náplň práce:

Vedoucí kanceláře řídí mzdový a fakturační úsek, komunikuje s českými odběrateli a zahraničními dodavateli, spolupracuje s externí účetní, komunikuje se státními orgány (celnice, finanční úřad, zdravotní pojišťovny, …). Má široký rozsah pravomocí. Odpovídá a je podřízen/a pouze řediteli společnosti.

Požadujeme:

SŠ vzdělání, 5 let praxe, základní znalost účetního programu Pohoda, velmi dobrá znalost MS Office. Znalost angličtiny nebo polštiny je výhodou.

Nabízíme:

Práce v menším, ale ambiciózním kolektivu. Po zapracování možnost dalšího vzdělávání (jazykové, odborné). Plat od 25.000 Kč, prémie závislé na výkonu, možnost dalšího karierního růstu. Minimální cestování, práce v kanceláři.

Místo práce: Český Těšín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt]

Platnost inzerátu končí 12. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Moravskoslezský (Český Těšín)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro studenty

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.10.2018