Nabídka již není aktuální

Vedoucí Finanční účtárny

Pro našeho významného klienta, výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: Vedoucí finanční účtárny

VEDOUCÍ FINANČNÍ ÚČTÁRNY

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Dohled nad zaměstnanci, účetními knihami
  • Zajištění provozu finanční účtárny v celém rozsahu
  • Koordinace průběhu auditů a agenda majetku
  • Zajištění správného účetního zpracování dokladů
  • Práce s výstupními sestavami
  • Zpracování dat pro evidenci dle požadavku řídícího pracovníka
  • Agenda investičního majetku
  • Příprava podkladů pro audit - rozbory jednotlivých účtů a vysvětlení výkyvů ve vývoji
  • Řešení vzniklých problémů v účtárně a kontrolní činnost

VÁŠ PROFIL:

  • VŠ vzdělání v oblasti financí, účetnictví nebo obchodu
  • AJ na komunikativní úrovni (častá konverzace v AJ)
  • Praxe v oboru
  • Výborná komunikace, manažerská/vůdčí osobnost
  • Znalost a schopnost chápat (účetní) zásady, politiky a (obchodní) pojmy
  • Schopnost připravit, analyzovat a interpretovat finanční a operativní analýzy/zprávy
  • Obecné znalosti o finančních systémech
  • Obecné daňové znalosti
  • Obecná znalost zákonných požadavků na účetnictví

NAŠE NABÍDKA:

  • Zaměstnání ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Dobré platové podmínky (v závislosti na zkušenostech)
  • Obvyklé zaměstnanecké bonusy včetně stravenek
  • Nástup ihned
  • Příjemné pracovní prostředí

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Suchdol nad Lužnicí

Referenční číslo: TRKCZ#10894.13

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do
odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Suchdol nad Lužnicí
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví, Personalistika a lidské zdroje
Účetní, Mzdová účetní
Datum zadání: 2.7.2015