Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Vedoucí a zástupce vedoucí ve Strážnici!

Hledáte různorodou práci, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu, s vedením kolektivu nebo chuť se něco nového naučit? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás!

Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. ve Strážnici přijme vedoucí prodejny a zástupce vedoucí prodejny!

Pracovní náplň:

vedení prodejny
obsluha zákazníků
práce na pokladně

Nabízíme
  • stravenky v hodnotě 60 Kč
  • prémie dle obratu prodejny
  • příspěvek na praní pracovních oděvů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při pracovních a životních výročích
  • různorodou a zodpovědnou práci
  • nástup dle dohody a možností uchazeče
  • vstupní zaškolení přímo na prodejně

Lokalita: Strážnice (Kostelní 1407, Strážnice, 696 62) Zobrazit místo na mapě
Hrubá mzda za měsíc: 15000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: HRUŠKA spol., s.r.o.
Kateřina Netušilová

724582802
Zařazeno v oborech: Obchod
Vedoucí prodejny/provozu
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?