Údržbář nemovitosti

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň:

    • správa a technická údržba nemovitosti sídla firmy SECTRON SERVICE s.r.o. v Ostravě-Mariánských Horách
    • údržba okolních ploch
    • zajišťování kontrol, oprav, revizí ve spolupráci s externím dodavatelem
    • organizace zimní, letní údržby
    • provádění odečtů měřidel spotřeb EE, vody
    • údržba vozového parku
    • účast na rekonstrukcích prodejen T-Mobile
    • provádění běžné a preventivní údržby strojů a zařízení
    • evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce a oprav

Požadujeme:

    • střední odborné vyučení bez maturity
    • manuální zručnost
    • flexibilita a konstruktivní odpovědný přístup k práci
    • vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, technické myšlení, systematičnost
    • základní znalost práce na PC – MS Outlook, internet
    • práce s aplikacemi v telefonu s Android
    • schopnost učit se novým věcem
    • odpovědností pojistku vůči zaměstnavateli
    • řidičský průkaz min. skupiny B, skupina E výhodou
    • výhodou § 6 vyhlášky 50/1978 Sb.
    • praxe v oboru vítána

Nabízíme:

    • práci na plný úvazek
    • práci ve stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti
    • 3 dny sick day nad rámec 20-ti dnů dovolené
    • příspěvek na penzijní pojištění po zkušební době
    • jednosměnný provoz
    • stravenkový paušál ve výši 50 Kč / den
    • firemní akce
    • smlouva na dobu neurčitou po 3 měsíční zkušební době

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (Josefa Šavla 1271/12)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Sick days, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

28000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.7.2021