Údržbář (elektro) - výrobní firma Brno

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl hledáme uchazeče vhodného na pozici:

ÚDRŽBÁŘE - elektro

Ideální kandidát je původem zámečník nebo mechanik/opravář výrobních zařízení

Požadujeme:

    • SOU/SŠ strojírenského směru (elektrotechnika)
    • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
    • Manuální zručnost, technické znalosti, časová flexibilita
    • Aktuální platnost vyhlášky č.50/1978Sb., min. § 6
    • Čtení technické dokumentace (elektro)
    • Zkušenosti s prací údržby a opravy mechanických částí strojů a zařízení
    • ŘP skup. B
    • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Pracovní náplň:

    • zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy
    • údržba strojů a zařízení dle plánů údržby
    • diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
    • odstraňování poruch na zařízeních a vedení s tím související administrativy
    • generální opravy strojů a zařízení
    • úzká spolupráce s výrobou

Nabízíme:

    • mzda dle praxe
    • možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
    • ostatní zaměstnanecké výhody – od 13 měsíce 5 týdnů dovolené, životní pojištění
    • dotované stravování v závodní jídelně
    • prostředí stabilní mezinárodní společnosti
    • nástup: ihned/dohodou
    • vhodné i pro absolventy s praxí během studia

V případě, že Vás naše nabídka práce zaujala, reagujte prosím prostřednictvím odpovědního formuláře s Vaším přiloženým aktuálním životopisem.

Budeme se těšit na vaše reakce.

Děkujeme

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Slatina)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.2.2018