Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

11.1.2017 Projektový manažer technický-JUNIOR Středočeský kraj, Ústecký kraj
11.1.2017 Inženýr kvality - montáže Středočeský kraj, Ústecký kraj

Údržbář / Elektrikář

Požadujeme:

SŠ odborné vzdělání technického směru
Odborná způsobilost dle vyh.č.50/1978 Sb., min. §6
Zkušenost s údržbou strojů a zařízení ve výrobním podniku výhodou
Samostatnost, flexibilita a spolehlivost

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Možnost seberealizace s podporou od vedení společnosti
Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
Zaměstnanecké benefity ( zaměstnanecké balíčky, flexi passy, příspěvek na obědy, mobil i k soukromému využití )
Hlavní pracovní poměr
Dvousměnný provoz

Náplň práce

Údržba strojů a zařízení v sekci výroba lahůdek
Plánování preventivních oprav svěřených strojů
Zodpovědnost za provozuschopnost strojů a zařízení

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]
Lokalita: Středočeský kraj, Ústecký kraj
Zařazeno v oborech: Služby, Strojírenství a průmysl
Úklid/údržba, Technik údržby
Datum zadání: 11.1.2017