Nabídka již není aktuální

Učitel/ka v Ekoškolce Rozárce

Hledáme učitelku/učitele do Ekoškolky Rozárky

Ekocentrum Podhoubí hledá učitele/učitelku do Ekoškolky Rozárky, soukromé školky s ekologicky orientovanou výukou.

Termín nástupu: srpen 2015
Místo práce: pobočka Praha 4 – Braník, Pod Jiráskovou čtvrtí 1769/6, Praha 4 – Braník, 147 00 nebo pobočka Praha - Troja - Pod Havránkou 12/2

Výše úvazku: 0,5 – 0,8 Braník a 0,8 Troja

Náplň práce:

  • příprava a vedení výuky dětí s důrazem na každodenní pobyt venku za každého počasí
  • komunikace s rodiči
  • vedení diagnostiky dětí
  • podíl na přípravě akcí pro děti a rodiče (výlety, školky v přírodě, větší akce pro veřejnost)
  • spolupráce s týmem učitelů na přípravě školního vzdělávacího plánu a tematického plánu
  • podíl na rozvoji Ekoškolky Rozárky a spolurozhodování o jejím směřování
  • další vzdělávání a osobní rozvoj

Požadujeme:

  • praxi s dětmi předškolního věku
  • vzdělání odpovídajícího směru (předškolní pedagogika)
  • zájem o environmentální výchovu v předškolním věku
  • hra alespoň na 1 hudební nástroj
  • respektující přístup k dětem
  • ochotu pobývat venku denně za každého počasí
  • ochotu podílet se na rozvoji a směřování školky a na jejích dalších aktivitách pro děti a rodiče
  • ochotu dále se vzdělávat
  • znalost programu Začít spolu výhodou

Nabízíme:

  • smysluplnou práci v netradičním předškolním zařízení zaměřeném na ekologickou výchovu
  • malé skupiny dětí (maximálně 15 dětí ve třídě na osobu)
  • zázemí organizace fungující v oblasti ekologické výchovy již 10 let
  • možnost spolurozhodovat o dalším směřování školky
  • prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • možnost dalšího rozvoje a sebevzdělávání

Zřizovatelem obou školek je Ekocentrum Podhoubí, spolek, zaměřený na ekologickou výchovu zejména předškolních dětí. Kromě školky realizujeme také výukové programy pro školy, akce pro veřejnost, krátkodobé i dlouhodobé vzdělávání učitelů MŠ a rodičů předškolních dětí. Podílíme se na přípravě certifikace ekoškolek. Více informací naleznete www.podhoubi.cz

Pokud se chcete do výběrového řízení přihlásit…
…pošlete nejpozději do 17. 7. do 14:00 svůj strukturovaný životopis s a motivační dopis kontaktní osobě:
Eva Sůrová, e-mail: [e-mail byl skryt].

Výběrové řízení bude vícekolové:

  1. kolo – posouzení životopisu a motivačního dopisu
  2. kolo – cca 1 - 1,5 hodiny pohovor (životopis, orientace ve vzdělávací problematice, osobnost uchazeče)
  3. kolo – výuka ve školce

Za celý tým organizace, Bc. Eva Sůrová, ředitelka Ekoškolky Rozárky.
Lokalita: Praha (Troja P7, nebo Braník P4) Zobrazit místo na mapě
Typ smluvního vztahu: Práce na částečný úvazek
Zařazeno v oborech: Vzdělávání a školství
Učitel/ka
Datum zadání: 2.7.2015