Nabídka již není aktuální

účetní

Pro našeho klienta - významnou obchodní metalurgickou společnost - hledáme vhodného kandidáta na pozici ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • zpracování a účtování došlých faktur
  • výpočet a účtování cestovních náhrad ze zahraničních služebních cest
  • účtování pokladních dokladů
  • příprava elektronických platebních příkazů
  • účtování bankovních výpisů
  • kontrola vydaných faktur

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenost na pozici účetní minimálně rok (výrobní a obchodní společnost výhodou)
  • možnost nastoupit co nejdříve
  • přátelská osobnost do týmu a ochota spolupracovat

Nabízíme:

  • práci ve firmě "top 100 zaměstnavatel"
  • místo výkonu práce v centru Prahy
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Referenční číslo: TRK 6061

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Praha
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví
Účetní
Datum zadání: 30.8.2014