Inventec Czech s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. Na účetní oddělení hledáme nového kolegu se zájmem o administrativu a fakturace.

Co Vás čeká?

    • kontrola přijatých/vydaných faktur a ostatní úkoly, o které Vás požádá náš tým
    • účtování a evidence pokladny v programu SAP
    • kontrola bankovních převodů a plateb
    • přípravy podkladů na externí audity
    • komunikace s mateřskou společností

Co očekáváme my?

    • pokud jste maturovali z ekonomických předmětů, máte velkou výhodu
    • komunikativní angličtinu - denní využití
    • znalost balíčku MS Office a tématiku daní
    • pozice je vhodná pro šikovné absolventy středních i vysokých škol

Co naopak můžeme nabídnout?

    • nové zkušenosti a kontakty
    • možnost podílet se na zajímavých projektech
    • půlroční, roční bonusy
    • flexibilní pracovní dobu
    • pokud Vás baví jazyk, u nás máte možnost ho využít
    • firemní jídelnu a stravenkysídlíme v Modřicích, jezdí k nám tedy autobus zdarma
    • pracovní smlouvu s Vámi sepíšeme nejprve na 1 rok a v případě oboustranné spokojenosti, prodlužujeme na dobu neurčitou

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti Inventec (Czech), s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Modřice (Evropská 863)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, 13. plat, Stravenky, Jazykové kurzy, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.3.2017