Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Účetní / fakturantka s AJ - až 35 000 Kč

Mezinárodní společnost přijme do svého týmu novou kolegyni na pozici: účetní / fakturantka.

Co Vás čeká:

  • Zadávání veřejných zakázek pro všechna oddělení
  • Párování obdrženého zboží a vystavování faktur
  • Zadávání, scanování a registr faktur našich dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli
  • Pravidelné tvoření a kontrola reportů

Co Vám nabízíme:

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvky na PP
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Práce ve významné mezinárodní společnosti
  • Řadu zaměstnaneckých benefitů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti účetnictví min. 3 roky
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka - slovem i písmem
  • Dobré komunikační schopnosti

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: praha@jobleader.cz
Lokalita: Praha
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Michaela Ťupová

+420 778 772 555
Zařazeno v oborech: Bankovnictví a pojišťovnictví
Bankovní poradce
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?