Nabídka již není aktuální

Technolog

Technolog

Pro významnou výrobní společnost sídlící v Písku hledáme v souvislosti se zavedením nové výrobní linky vhodného kandidáta/tku na pozici Technolog - Automatizace.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za optimalizaci výrobního procesu v oblasti automatizace a IT;
  • Spolupráce s projektovým týmem na řízení industrializačních projektů v oblasti automatizace a IT;
  • Řízení systému tisku štítků a jeho optimalizace;
  • Optimalizace elektrické výbavy strojního zařízení v oblasti bezpečnosti.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru;
  • AJ na komunikativní úrovni;
  • Praxi v technickém či IT sektoru;
  • Znalost projektového řízení - externích či interních projektů;
  • Znalosti průmyslové automatizace IT technologií;
  • Znalost výrobních a technologických procesů a metod (LEAN, Kaizen atd.);
  • Zkušenosti s prací s daty, analytické myšlení;
  • Ochotu cestovat mimo závod - v rámci ČR
  • Samostatnost a odpovědnost.

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení;
  • Práci v mezinárodním prostředí;
  • Podporu zaměstnavatele při dalším osobním rozvoji.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na adresu [e-mail byl skryt]< /STRONG>, telefon 721 258 307

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Lokalita: Písek
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technolog
Datum zadání: 5.5.2014