Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

TECHNOLOG [plasty](swawuflek)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNOLOG [plasty](swawuun)

Popis pozice
  • zajišťování a správa technologických a pracovních návodů lisovny kovů a plastů
  • vedení nových projektů v sériové výrobě
  • zpracování a správa technologických postupů v interním informačním systému
  • navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů, lisování a vstřikování
  • sledování a vyhodnocování nákladů a optimalizace lisování a vstřikování
  • kontrola dodržování technologických postupů
  • vypracování nabídkových řízení, kalkulace plastových dílů

Požadujeme
  • SŠ / VŠ technického zaměření (strojírenství, plasty)
  • zkušenost na pozici technologa plastů
  • znalost technické výkresové dokumentace
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • znalosti z oblasti řízení výroby
  • znalost problematiky zpracování plastů, lisování kovů

Nabízíme
  • zázemí silné a prosperující společnosti
  • dobré platové ohodnocení, prémie, 13. plat
  • moderní pracovní prostředí
  • dovolená navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • dotované stravování
  • místo pracoviště v okr. HK
  • termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu.
Lokalita: Královéhradecký kraj
Hrubá mzda za měsíc: 40000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Renata Skalníková
Petr Skalník

608827770
Zařazeno v oborech: Automobilový průmysl, Strojírenství a průmysl
Technolog v automobilovém průmyslu, Konstruktér ve strojírenství, Procesní inženýr ve strojírenství, Projektant ve strojírenství, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství
Datum zadání: 10.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?