Nabídka již není aktuální

Technolog Mlýna

Trenkwalder a.s. hledá vhodné uchazeče na pozici

TECHNOLOG MLÝNA

Pro našeho klienta - inovativní společnost působící v potravinářství, hledáme vhodného uchazeče na pozici: TECHNOLOG MLÝNA.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • denní zpracování výkazů výroby ve mlýně
  • kontrola technického postupu na začátku výroby
  • technologické řešení výroby mlýnských výrobků
  • vývoj nových mlýnských výrobků a úprava kvality dle norem
  • provádění manipulace meziproduktů a výrobků na základě laboratorních rozborů

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru (min. potravinářství)
  • praxe na pozici technologa, mlynáře, apod. výhodou
  • znalost HACCP nutností
  • platný zdravotní průkaz
  • ŘP sk. B
  • ŘP sk. C - výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou

Pozice je vhodná také pro absolventy oboru mlynář.

NABÍZÍME:

  • motivující finanční ohodnocení
  • pomoc při případné relokaci
  • možnost finančního příspěvku na dojíždění
  • systém dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce v okrese Šumperk

Referenční číslo: TRK 6077

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Šumperk
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technolog
Datum zadání: 7.9.2014