Nabídka již není aktuální

Pro významnou společnost působící v oblasti výroby elektroniky, hledáme šikovného kolegu se zájmem o elektrotechnický obor na pozici: technika ve výrobě.

Co Vás čeká:

  • Kontrola a nastavení výrobních zařízení
  • Pravidelná údržba výrobních linek
  • Opravy strojů a řešení technických problémů
  • Zajištění technické podpory

Co Vám nabízíme:

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení (25000 - 30000Kč dle zkušeností a snahy)
  • týden dovolené navíc
  • Odměny za plnění a docházku
  • Příspěvky na sport / kulturu / volný čas / kafetérii
  • Závodní stravování
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Skvělý kolektiv
  • Možnost kariérního postupu např. procesní inženýr

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání - technického směru
  • Praxe v elektronické výrobě - výhodou
  • vyhl. 50, min. §6
V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt], nebo na Tel.: +420 778 496 555 Po-Ne 09:00 - 19:00

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

26.1.2017