Nabídka již není aktuální

Technik údržby

Pro našeho klienta, dynamickou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY

Očekáváme:

  • SOU/SŠ vzdělání – nejlépe strojírenském oboru
  • min. 2 roky praxe, nejlépe ve výrobní společnosti
  • vyhlášku 50 §6
  • znalost hydrauliky a pneumatiky
  • orientaci v technické dokumentaci
  • znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • spolehlivost, zodpovědnost, týmovost

Náplň práce:

  • opravy mechanických částí strojů a zařízení
  • pravidelná údržba strojů a zařízení
  • provádění veškerých oprav
  • zadávání dat do informačního systému
  • vedení příslušné dokumentace k opravám

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • profesní a kariérový růst
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], tel. 725 562 671 Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Lokalita: Pardubice
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Datum zadání: 7.4.2015