Technik údržby - elektrikář Brno Slatina

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Hledáme pro obsazení nové pracovní pozice šikovného a zručného zaměstnance pro našeho významného klienta v Brně ve Slatině.

Profil:

Ideální kandidát je původem elektrikář/zámečník nebo mechanik/opravář výrobních zařízení.

Pracovní náplň:

- zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení,
- údržba strojů a zařízení dle plánů údržby
- diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
- odstraňování poruch na zařízeních a vedení s tím související administrativy
- generální opravy strojů a zařízení
- úzká spolupráce s výrobou
- ochota učit se novým věcem
- práce v třísměnném provozu

Požadujeme

- ÚSO, SŠ strojírenského směru
- Manuální zručnost, technické znalosti, časová flexibilita
- Aktuální platnost vyhlášky č.50/1978Sb., § 6
- Svařování CO2
- Čtení technické dokumentace (elektrická schémata, strojní výkresy)
- Zkušenosti s prací na obráběcích strojích (soustruh, vrtačka, rovinná bruska)
- ŘP skup. B
- Základy automatizace (senzorika, PLC) – není podmínkou
- Praxe s měřidly (posuvka, úchylkoměr)

Nabízíme

- HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU NEURČITOU
- motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů,
- vysoké finanční bonusy (kvartální přítomnost v práci, životní pojištění a další)
- možnost stravování
- nástup možný ihned

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat:
Sabina Hájková
Tel: 601 601 224
Email: [e-mail byl skryt] do předmětu uveďte:“ Technik údržby“.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Příspěvek na stravu,

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.2.2017