Nabídka již není aktuální

Technik procesu plnění - provozní údržbář

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost (potravinářský průmysl) hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIK PROCESU PLNĚNÍ - PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ

LOKALITA: NOVOHRADSKO

NÁPLŇ PRÁCE:

  • opravy strojů výrobní linky, zajištění plynulosti výroby kontrolou a preventivní péčí o výrobní zařízení, řešení závad a předávání informací o závadách nadřízenému, vedení záznamů o opravách, obsluha plnící linky

POŽADUJEME:

  • SOU/SŠ – v technickém oboru
  • praxe na obdobné pozici (mechanik, elektrikář, údržba)
  • technické znalosti, manuální zručnost
  • základní znalost AJ
  • osvědčení dle §14 vyhlášky 50/78 Sb. výhodou

NABÍZÍME:

  • nástup IHNED
  • nástupní mzda min. 18.000,-Kč s garantovaným nárůstem

po zaučení + 15% prémiová složka
  • zákonné příplatky (noční směna, přesčasy…)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na dopravu 2,20Kč/km
  • třísměnný provoz

KONTAKT: POKUD VÁS TATO NABÍDKA ZAUJALA, KONTAKTUJTE NÁS NA 606 776 400 NEBO ZASÍLEJTE SVÉ ŽIVOTOPISY NA [e-mail byl skryt].
Lokalita: Jihočeský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Technik údržby
Datum zadání: 18.2.2015