Technik – kalkulant / Technolog (OBJ276)

Hledáme spolehlivé a pečlivé technology se znalostí SolidWorks, logickým myšlením a znalostí technické a výkresové dokumentace. Nabízíme práci plnou výzev, přímou účast na vytváření/inovaci technologických postupů, balík firemních benefitů, přátelský kolektiv a překvapující mzdové ohodnocení.

Pracovní náplň:

  • vytváření technologických plánů firmy
  • posuzování současných technologických postupů a jejich inovace
  • schvalování změn a inovací a předávání ke zpracovávání týmu technologů
  • práce ve strojírenské výrobě

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření
  • dobrá uživatelská znalost 3D - SolidWorks
  • důkladnost, přesnost, logické myšlení
  • praxe v normování a kalkulacích cen dílů výhodou
  • znalost technologických postupů a materiálů a jejich vlastností
  • orientace v technické a výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • práci pro mezinárodní společnosti
  • uplatnění Vašich znalostí a kariérní růst
  • příjemné pracovní prostředí
  • velmi dobré vztahy na pracovišti
  • firemní benefity
  • stravenky
  • vlastní jídelna
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na různá připojištění
  • možnost pružné pracovní doby
  • věrnostní benefity
  • nové výzvy
  • lokalita: Hořovice

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hořovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.10.2016