Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Technik industrializace - plasty

ODVĚTVÍ: automotive
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za technickou stránku dodaných plastových komponentů s ohledem na instrukce a plány
  • Organizace pravidelných návazných meetingů s technickými zástupci dodavatelů pro zajištění pochopení technických požadavků a specifikací
  • Zodpovědnost za odborné posudky plastových dílů (soulad s výkresy a specifikacemi)
  • Komunikace s týmem oddělení plastů o nabytých poznatcích v oblasti plastů

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti s výrobou plastů nutností
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou (pozice řízena ze zahraničí)
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Znalost MS Office

NABÍZÍME:

  • Stabilní a zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
  • Věrnostní příspěvek
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?