Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA (STAVEBNICTVÍ)

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební výhodou)
  • znalost anglického jazyka – úroveň středně pokročilý
  • praxe v technické podpoře a prodeji, praxe v projektování či realizaci výhodou
  • čtení stavebních výkresů
  • znalost práce s Autocadem
  • znalost práce s MS Office (Excel)
  • orientace ve stavební fyzice, statice a požární bezpečnosti výhodou
  • komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič – služební cesty

NÁPLŇ PRÁCE:

  • technická podpora obchodního oddělení ČR+SR pro architekty, projektanty, montážní firmy a investory
  • tvorba technických materiálů, technická podpora marketingu
  • organizace a provádění technických seminářů pro montážní firmy a projektanty

NABÍZÍME:

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
  • služební telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity zaměstnaneckého programu firmy
  • nástup možný ihned

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu [e-mail byl skryt], tel. 725 562 671 Těšíme se na spolupráci s Vámi! Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Královehradecký kraj

Datum zadání:

30.1.2017