TECHNICKÁ PODPORA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY – i pro absolventy

Místo výkonu práce: Brno Termín nástupu: ihned nebo dohodou Finanční ohodnocení: velmi dobré Naším klientem je česká společnost zabývající se poskytováním TV vysílání přes internet se sídlem v Brně – Králově Poli. Z důvodu expanze a dalšího rozvoje prodejních aktivit, hledáme kandidáty na pozici Technická podpora pro firemní zákazníky.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

telefonická nebo skype podpora firemní klientely řešení požadavků klientů, technických zádrhelů a nejasností v případě zájmu účast na testování TV aplikací

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má vystudovanou střední nebo vysokou školu, z ajťáka budeme nadšeni, ještě lepší bude zaměření na sítě - můžete být i absolvent je pečlivý, samostatný, zodpovědný a nezalekne se učení nových věcí

Velkou výhodou bude, pokud:

budete mít zkušenosti s telefonickou komunikací s klienty už jste pracoval např. u poskytovatele internetového připojení víte, co je DVB-t a IPTV, znáte prostředí Linux zvládáte angličtinu na komunikativní úrovni a nebojíte se mluvit se zahraničními partnery

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

různorodá práce v neformálním prostředí a mladém kolektivu důkladné zaškolení a zajímavá práce v perspektivním oboru práce na plný pracovní úvazek a nástup ihned nebo dle dohody stravenky, telefon s neomezeným voláním i pro soukromé účely a notebook dle výběru cca 4 dny v měsíci home office (po zaučení)

KOHO MŮŽETE KONTAKTOVAT V PŘÍPADĚ DOTAZŮ?

Kontaktní osobou pro tuto pozici je Jana Vydařelá – HR konzultantka. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt] nebo nás kontaktujte telefonicky pro bližší nezávazné informace 737 855 829

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

6.2.2017