Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Team Leader Expedice

Team Leader Expedice - Brno,CTPark Slatina

POŽADAVKY
  • středoškolské vzdělání technického směru (může být nahrazeno přiměřenou praxí),
  • prokazatelná zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců
  • prostorová představivost
  • pečlivost
  • manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů
  • praxe s VZV
  • práce na PC (Word, Excel) podmínkou, MRP systémy (MFG, SAP apod.) výhodou
  • komunikativní znalost AJ velkou výhodou
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí - pátek, 6:00 - 14:15; 13:45 - 22:00)

NABÍDKA
  • motivující platové ohodnocení
  • kreativní práci a přátelský kolektiv
  • zázemí silné zahraniční společnosti (nástup do kmenového stavu)
  • místo výkonu práce – CTPark Slatina
  • pracovní doba - 2směnný provoz (Po-Pá ranní, odpolední)

Široká nabídka benefitů:

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • firemní vzdělávání a interní školení
  • firemní akce

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • operativa (50% náplně práce), která zahrnuje chystání zboží, jeho balení a nakládku a vyplňování dokumentů
  • organizační a administrativní záležitosti (50% náplně práce)
  • vedení týmu 10 zaměstnanců

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Brno)

542212957
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Logistik a speditér, Logistik nákupčí
Datum zadání: 12.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?