Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

SW inženýr

SW inženýr

ODVĚTVÍ: výroba - strojírenství
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vývoj SW pro bezpečnostní aplikace
  • vývoj distribuovaných řídících systémů
  • projektování trakčních pohonů
  • validace a testování SW

POŽADAVKY:

  • VŠ nebo VOŠ ( oboru elektrotechnika)
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • zkušenosti v elektronice, elektrotechnice, dopravní technice, či pneumatických systémech
  • není vhodné pro správce sítě a programátory webových aplikací
  • PC znalosti: MS Office, C, C++, případně C#
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené ( týden navíc nad rámec Zákoníku práce)
  • možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity (příspěvky na životní, penzijní pojištění, Flexipassy atd.)
  • dotované firemní stravování
  • stabilní zaměstnání u perspektivního zaměstnavatele

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na petr.pavlik@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 820 149

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: IT / Vývoj softwaru
IT projektový manažer, Programátor
Datum zadání: 12.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?