Nabídka již není aktuální.

Náplň práce:

Zvárania rôznych konštrukci,i ktoré sú menšie aj väčšie. Požadujeme znalosť čítania vo výkresovje dokumentácií, samostatnosť. Zvárači musia vedieť prípravu.

Místo výkonu práce:

Sviadnov

Mzda:

Dohodou

Požadujeme:

Hľadáme zváračov do Frýdku Místku, na zváranie ocelových konštrukcii podľa výkresovej dokumentácie. Jedná sa o zakazkovú, aj sériovú výrobu. Poždaujeme prax vo zváraní hrubých aj tenkých plechovu, v hrubke od 3mm až do 15mm podľa potreby a zákazky na ktorej budu pracovať. V podniku je 2 zmenná prevádzka, daju sa robiť nadčasy po dohode s majstrom a aj soboty v prípade že je uchádzač na ubytovni.

Nabízíme:

Ponúkame: - práce na HPP, DOPČ, ŽL - ponukame ubytovanie pre zamestnancov - zálohy po odpracovaní 80h. - nadčasy po dohode

Další informace:

Potrebné sú platné certifikaty na STN 135 na stupačku a kutový zvar. Požadujeme prax vo zvárací min 3 roky. Vpodniku sa robia zákazky pre Ostravu a Holandsko. Pracuje sa v 2 zmennej prevádzke (8h. zmeny). V podniku je pracovné skúška, ktorá trvá 4 hodiny. Na skúške sa zvára stúpačka aj kútový zvar. Po absolvovaní pracovnej skúšky je možný okamžitý nástup.

Ubytování:

Ano

Pracoviště:

Frýdek-Místek (Sviadnov)

Typ práce:

Práce s ubytováním

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

29.7.2015