Svářeč - Dobříš

Pro našeho významného zákazníka hledáme zaměstnance na pozici : Svářeč - nabízíme zdarma ubytování !!!

Náplň práce:

  • svařování malých bagrů a nakladačů značky Bobcat
  • CO, mezinárodní průkaz nebo český, možnost přezkoušení
  • na začátku se provede testovací svár

Požadujeme:

  • manuálně zručné lidi, které baví a zajímá práce ve výrobě
  • zdravotně způsobilé členy výrobního týmu
  • dochvilné a spolehlivé pracovníky

Nabízíme:

  • práce ve 3 směnném provozu po - pá (ranní 6-14, odpolední 14 -22, noční 22-6)
  • 7,5 hodin / 5 dní týdnu , 30 min přestávka po 4,5 hodinách práce
  • práce pro muže i ženy (páry)
  • práce v hale v čistém prostředí
  • stravenky 50 Kč

Mzdové podmínky:

Mzda po plném zapracování 33.000 Kč/měsíc + příplatky za odpolední a noční směnu + další prémie a benefity. Místo výkonu práce: Dobříš

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.2.2017