Svářeč co2, tig

Work Service Czech s.r.o.

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Svářeč CO2 nebo TIG.

Náplň práce:

  • obsluha výrobního pracoviště,
  • kontrola vstupujícího materiálu a hotových výrobků ve shodě s technologickou dokumentací,
  • odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních postupů dle pracovních a kontrolních standardů pro pracoviště,
  • týmová spolupráce a komunikace mezi jednotlivými složkami výroby a údržby s výsledkem bezproblémového zajištění chodu strojů a zařízení společnosti, včetně standardů kvality.

Požadujeme:

  • spolehlivost,
  • ochotu pracovat na směny,
  • komunikativnost a schopnost kolektivní práce,
  • podmínkou je praxe v automobilovém průmyslu,
  • výhodou je praxe na CNC, pracovník nemusí stroj seřizovat a nastavovat,
  • PODMÍNKOU je svářečské oprávnění CO2 nebo TIG

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • měsíční mzdu od 21.700 Kč/měsíčně + bonusy, prémie
  • nástup možný IHNED
  • ubytování
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
Zájemci zasílejte svůj životopis a telefonní kontakt na e-mail: prahazavináčworkservice.cz, nebo nás kontaktujte na čísle 601311311

informace

Pracoviště:

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech:
Stavebnictví
Svářeč

Datum zadání:

12.1.2017
/* Not affection functionality */