Svářeč CO2 - Otrokovice

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Náplň práce: - náplní práce je svařování kovových palet metodou CO2 - zámečnické práce na vývojové dílně , praxe ve svařování nutná manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném provozu - fyzická zdatnost - zodpovědnost, samostatnost. Požadujeme: - praxe ve svařování - min SOU nejlépe ve strojírenském oboru, platný svářečský průkaz základní zkouška CO2 - fyzická zdatnost - manuální zručnost

Nabízíme: - práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - příspěvek na stravu - příspěvek na dopravu, nebo ubytování zdarma - místo výkonu práce Otrokovice - výhodné platové podmínky 100 – 105 Kč/hod čistá mzda, přesčas 105 Kč/hod - nástup možný IHNED Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit: - telefonicky na čísle +420 604 142 829, Havlíková Adéla . Své životopisy zasílejte na e-mail: [e-mail byl skryt].

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Otrokovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.7.2017