Nabídka již není aktuální

Svářeč co2 - ostrava !!!

SVÁŘEČ CO2 - OSTRAVA !!!

Název pozice:

SVÁŘEČ

Popis:

Pro našeho klienta, zahraniční společnost působící ve výrobě komponent pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozice:

Náplň pracovní pozice SVÁŘEČ
  • ruční i automatizované svařování dílců technologií CO2
  • následná kontrola svaru na dílcích
  • obsluha výrobních strojů
  • PLATNÝ SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ NA CO2 PODMÍNKOU!

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • prokazatelná praxe ve výrobním podniku
  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobě
  • pečlivost a aktivní přístup k práci
  • zdravotní způsobilost
  • ochota pracovat na třísměnný provoz
  • schopnost týmové spolupráce na pracovišti

NABÍZÍME:

  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr po zapracování
  • výkonnostní odměny, příplatky za směnnost, apod.
  • příspěvek na stravné, možnost stravování v podniku, apod.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • místem výkonu práce je Ostrava Kunčice (areál Arcelor Mittal)

V případě Vašeho zájmu o danou pracovní pozici nám laskavě zašlete Váš životopis na adresu [e-mail byl skryt]
Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Pracovní místa jsou průběžně obsazována.
Lokalita: Ostrava (Vratimovská 707) Zobrazit místo na mapě
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Stavebnictví, Strojírenství a průmysl
Svářeč, Sváření
Datum zadání: 3.8.2015