Supervizor ve výzkumu trhu - NIC NENABÍZÍME!!!

Chceš se učit novým věcem a pro své budoucí povolání získat dobrou praxi?

NMS Market Research s.r.o. je agentura zabývající se výzkumem trhu. Do našeho callcentra hledáme nové pracovníky. Nebudete nic nabízet, jde pouze o marketingový výzkum. Práce je vhodná pro studenty vysokých škol.

Náplň práce:

    • administrativa spojená s callcentrem (CATI)
    • příprava CATI na volání (dohled nad týmem operátorů)
    • kontrola a odposlech dotazování operátorů
    • zpětná vazba pro operátory

 Nabízíme:

    • Možnost pravidelného přivýdělku.
    • Odměnu ve výši 110Kč - 130Kč/hod (dle kvality spolupráce a množství směn)
    • Místo výkonu práce na Praze 5 (autobus č. 137 – ze zastávky Na Knížecí do zastávky Santoška)
    • Pracovní doba ve všední dny od 9:00 do 20:00 – minimálně 4 x v měsíci (Směnu není možné zkrátit, ale je možné se individuálně domlouvat v rámci supervizorského týmu o rozdělení směn)
    • Práce možná na DPP či živnostenský list.

 Požadujeme:

    • věk min. 18 let
    • dobré vyjadřovací schopnosti a příjemné vystupování
    • spolehlivost, pečlivost, komunikativnost
    • zkušenosti s telefonickým dotazováním výhodou není podmínkou
    • student VŠ

Těšíme se na spolupráci.

Elizabeth Franková

Kontakt:
elizabeth.frankova@nms.cz
+420 770 102 865

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 5 (U Nikolajky 13)

Typ práce:

Práce pro studenty

Benefity:

Pitný režim, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

22.3.2018