Supervisor skladu a údržby

Přijmeme nové kolegy/kolegyně na pracovní pozici: Supervisor skladu a údržby. MOŽNÁ HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou anglický jazyk na základní úrovni PC gramotnost, mírně pokročilý EXCEL, WORD, Outlook zodpovědnost, flexibilitu, systematičnost pečlivost, snahu a ochotu učit se novým věcem pod vedením provozního manažera aktivní přístup praxe ve vedení menšího kolektivu zkušenosti s vedením skladu nebo části skladu zkušenosti s přepravou výhodou řidičský průkaz VZV a B výhodou technická zdatnost (menší opravy)

Náplň práce:

administrativní práce související s danou pozicí vedení menšího kolektivu zodpovědnost za skladové zásoby práce v ERP systému (VMS) spolupráce s ostatními odděleními (prodejní, nákupní, výrobní, kvalita) komunikace s přepravními společnostmi příprava přepravních dokumentů zajištění efektivního chodu skladu zajišťování materiálu pro produkci minimalizování nákladů ve skladu a logistice částečné zastřešení pozice Data Entry zajištění nakládky, vykládky a zaskladnění zboží zaijštění drobných oprav interně zajištění vetších oprav, prohlídek, atd.. externě

Nabízíme:

možný nástup ihned silné zázemí nadnárodní společnosti firemní benefity (5 Sickdays, stravenky, vzdělávání, roční bonusy)

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Brno-Trnitá)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.2.2017