Studijní referentka v autoškole

Pro naši společnost hledáme vhodnou uchazečku na pozici „Studentská referentka“

Požadujeme:

- pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace v angličtině na denní bázi) – bude ověřeno u pohovoru

- spolehlivost

- příjemné vystupování a komunikativnost jsou nutností

- prozákaznický přístup

- samostatnost

- časovou flexibilitu (zejména od května a v letních měsících)

- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu

- nástupní mzda 110 Kč/hod

- flexibilní pracovní dobu

- dlouhodobou spolupráci

 - práce je vhodná pro studenty

Náplň práce:

- registrace nových uchazečů o řidičské oprávnění

- komunikace s žáky a pomoc s řešením jejich problémů či dotazů

- administrativa související s řidičskými výcviky

- organizace závěrečných zkoušek

- komunikace s magistrátem hl.m. Prahy

 Místo výkonu práce: Praha 2 Karlovo náměstí a Praha 8 Kobylisy

Pokud Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 2 a Praha 8 (Karlovo náměstí 17 / Vršní 18)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro studenty

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.2.2017